Na żywo w restauracji Szafoniera w Puszczykowie

Moja muzyczna podróż rozpoczęła się wiele lat temu. Jestem absolwentem prestiżowego Dublin Institute of Technology – Conservatory of Music and Drama, gdzie uzyskałem tytuł Master of Music Performance. Wcześniej studiowałem na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej UMCS w Lublinie, gdzie miałem okazję eksperymentować z różnymi stylami muzycznymi. Podczas tamtego czasu uczestniczyłem w licznych koncertach, festiwalach i sesjach nagraniowych.

Jednak to nie wszystko. Moje umiejętności doskonaliłem również na warsztatach gitarowych prowadzonych przez uznanych polskich gitarzystów, takich jak Leszek Cichoński, Marek Raduli, Marek Napiórkowski i Jarosław Śmietana. To właśnie tam zacząłem głębiej interesować się muzyką improwizowaną, a szczególnie jazzem.

Po studiach w Dublinie wróciłem do Polski i rozpocząłem współpracę z muzykami poznańskiej sceny jazzowej. Pracowałem również jako wykładowca w Konserwatorium Muzycznym w Poznaniu oraz prowadziłem warsztaty gitarowe w różnych miejscach w Polsce. Na mojej muzycznej drodze miałem przyjemność uczyć się od takich mistrzów jak Marek Napiórkowski, Hamid Drake czy Michael Blake.

Aktualnie pracuję nad materiałem na moją solową płytę, która zawierać będzie zarówno moje własne kompozycje, jak i oryginalne aranżacje znanych standardów jazzowych. Muzyka to moja pasja i sposób na wyrażenie siebie, dlatego cały czas staram się rozwijać i eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi.

Jeśli jesteście ciekawi mojej muzyki i chcielibyście posłuchać mnie na żywo, to serdecznie zapraszam do restauracji Szafoniera w Puszczykowie w każde niedzielne popołudnie. Będzie to niepowtarzalna okazja, by doświadczyć magii jazzu w niezwykłym otoczeniu. Z pewnością będzie to czas pełen niesamowitych dźwięków i muzycznych emocji.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia. Muzyka jest najlepszym sposobem na spędzenie czasu w gronie rodzinnym, a ja chętnie podzielę się nią z wami. Do zobaczenia w Szafonierze w Puszczykowie w każde niedzielne popołudnie!

 

1 komentarz do “Na żywo w restauracji Szafoniera w Puszczykowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *